Chalupa v Ústí u Staré Paky

Fotogalerie

Přátelé, předkládám Vám poměrně rozsáhlou fotogalerii dění kolem chalupy.

Chalupářskou galerii jsme poněkud upravili.

V galerii těchto stránek si můžete prohlížet fotky zhruba do roku 2017.

Jelikož doba pokročila nebudou již fotky tímto způsobem do galerie vkládány. Namísto toho jsme na server ZONERAMY umístili naprosto všechny fotky z veškerého dění, které se kdy na chalupě konalo od roku 1987 do součesnosti. Fotky jsou navíc v daleko vyšší kvalitě, než byly ve staré galerii. Věřím, že si prohlížení tisíců fotek na ZONERAMĚ užijete.  Nové galerie naleznete na těchto odkazech:

CHALUPÁŘSKÁ FOTOGALERIE

CESTOVATELSKÁ FOTOGALERIEPřeji Vám příjemné pokoukání !


Vláďa Mikulec

 

 

Aktuálně

Tradiční folkové setkání na chalupě a pravidelná vzpomínka na Cimburu se uskuteční o víkendu 21.-23.června 2024. Můžeme se těšit na Petra Rímského, skupinu Pětník, Frantu Vlčka a další. Moderování celého víkendu opět přislíbil kamarád Belmondo.Jarní turistické putování Českokrumlovskem se uskuteční v termínu 17.-20. května 2014. Většina z Vás již je přihlášena, jednotlivá místa by ještě bylo možno obsadit.NOVÉ! V kategorii FOTOGALERIE naleznete už jen fotky do roku 2017. Tisíce chalupářských fotek od r. 1987 do současnosti naleznete nově na zoneramě, odkaz CHALUPÁŘSKÁ FOTOGALERIE.

 

 

 

 

 NOVÉ!  V kategorii "KRONIKY" je oskenováno a vloženo celkem 5 kronik, na dalších se pracuje. Přeji všem pamětníkům krásné zážitky.