Chalupa v Ústí u Staré Paky

Fotogalerie

Přátelé, předkládám Vám poměrně rozsáhlou fotogalerii dění kolem chalupy. Nové galerie do let minulých budou dále přibývat. Prohledáváme skříně se starými negativy, výsledek brzy uvidíte. Máme zájem i o Vaše negativy z prehistorické éry chalupy (konec 80. let...). Prosím, zapůjčte mi je, Vaše fotky se pak objeví ve Fotogalerii.

Omluvte prosím neúplnost galerií pod některými roky. Chybějící akce doplňuji průběžně. A přeji Vám příjemné pokoukání !

Vláďa Mikulec

 

 

Aktuálně

Fotky z letošního tlučení špačka a oslavy silvestra naleznete ve fotogalerii.Tak už je to tady - naše pětičlenná výprava vyráží v pátek 11.1. přes Vídeň, Chicago, Houston do Santiaga de Chile. Čekají nás 3 cestovatelské týdny.Více v AKCÍCH 2019, ve fotogalerii a na facebooku. Držte nám palce!Letošního Silvestra se na chalupě zůčastnilo 53 kamarádů a 3 feny. Díky kamarádům - hudebníkům za parádní atmosféru!

 Letošní jarní putování bude Povodím Střely ve dnech 9.5. - 12.5. Pozvánky budou rozesílány po 10.únoru, přihlašujte se prosím teprve až obdržíte pozvánku.Ve dnech 7.-9.června oslavíme na chalupě sedmdesátiny Vladimíra Čápa, padesátiny Tomáše Láníka, nám všem přijede zahrát Vladimír Merta.